Būk PRANAŠESNIS!
  • Web dizainas
  • Web programavimas
  • Web sprendimai įmonėms
Viskas jūsų sėkmingam e-verslui

iStore kliento sąsajos funkcionalumas

Pritaikyta (optimizuota) paieškos sistemoms

iStore naudojamos puslapių nuorodos sudarytos iš prasmę turinčių žodžių. Tai turi teigiamos įtakos nuorodų pozicijai paieškos sistemose (pvz., Google) tais atvejais, kai nuorodose yra tokių pačių arba panašių reikšminių žodžių, kuriuos naudoja paieškos sistemų lankytojai. Pvz., nuoroda http://www.pavyzdys.lt/prekes/kompiuteriai yra labiau pritaikyta paieškos sistemoms negu nuoroda http://www.pavyzdys.lt/category.php?id=158.

Bendravimas su klientais

El. pašto pranešimai, automatiniai atsakikliai, naujienų ir reklaminių akcijų pranešimų siuntimas el. paštu efektyviai didina klientų informatyvumą.

Prekių pristatymas skirtingais adresais

Jums nereikės daryti skirtingų užsakymų, jeigu norėsite prekę išsiųsti skirtingais adresais. Kiekvienu adresu išsiųsta prekė įvykdomas kaip atskiras užsakymas.

Pagalba renkantis prekes

Klientų patogumui iStore pateikiama paprasta ir išplėstinė prekių paieška. Paieškos rezultatuose pateikiami ieškomos prekės ir susijusių prekių rezultatai. Tai ne tik palengvina prekės suradimą, bet ir skatina lankytojus pirkti.

Prekių savybių palyginimas

Šiuolaikinė e-prekyba jau neįsivaizduojama be automatizuoto prekių savybių palyginimo. Prekių pasirinkimas palyginimui suteikia galimybę griečiau įsigilinti į prekės privalumus ar trūkumus, lyginant ją su analogiškomis. Tai padeda lengviau apsispręsti.

Prekių filtravimas

Filtravimas pagal kainą, gamintoją, rūšį padeda greitai surasti pageidaujamą prekę.

Pirkimo palengvinimas

Kiekvienas iStore lankytojas gali kurti savo “raktinius žodžius-gaires”, palengvinančius prekių paiešką.

Prekių reitingavimas ir atsiliepimai

Kitų prekės vartotojų (pirkėjų) atsiliepimai yra įpatingai svarbūs šiuolaikinėje e-prekyboje. Prekių reitingavimo sistema leidžia klientams greitai išreikšti savo nuomonę apie prekę.

Pageidaujamų prekių sąrašas

Naršydamas po prekių katalogą, lankytojas gali sudarinėti savo pageidaujamų prekių sąrašą. Sąrašas gali būti peržiūrimas, redaguojamas, taip pat gali būti pervestas į prekių krepšelį pirkimui. Savo pageidaujamų prekių sąrašą lankytojas gali nusiųsti savo draugams bei artimiesiams peržiūrai.

Prekių pirkimas

Išsirinkti prekių iStore gali ne tik registruoti vartotojai, bet ir paprasti lankytojai. Tik tada, kai lankytojas bus patenkinti savo prekės pasirinkimu, norėdamas išsiųsti užsakymą vykdymui, galės tapti registruotu vartotoju.

Prekių krepšelis

Prekių krepšelio funkcijos: prekės paveikslėlis, pavadinimas, vieneto kaina, kiekis (redaguojamas), bendra suma, prekių šalinimas, prekių krepšelio atnaujinimas.

Kliento duomenys ir registracija

Patogi lankytojo/kliento sąsaja suteikia galimybę lengvai tapti registruotu iStore vartotoju. Vartotojo duomenys lengvai pasiekiami ir redaguojami.