Būk PRANAŠESNIS!
  • Web dizainas
  • Web programavimas
  • Web sprendimai įmonėms
Viskas jūsų sėkmingam e-verslui

Bendras PrimeWebsite funkcionalumas

Turinio valdymo sistema (TVS) PrimeWebsite - tai internetinė sistema, skirta paprastam ir patogiam internetinių svetainių turinio valdymui. PrimeWebsite modulinė programos architektūra leidžia pasiūlyti ir įgyvendinti unikalius bei kliento poreikius atitinkančius sprendimus.

Patogu ir lengva naudotis

Darbas su PrimeWebsite yra intuityvus ir paprastas, nereikalaujantis jokių ypatingų įgūdžių. Visiškai užtenka pradinių darbo kompiuteriu žinių.

Daugiakalbiškumas

PrimeWebsite yra daugiakalbė sistema, todėl jūsų tinklalapyje talpinama informacija gali būti pateikta keliomis kalbomis.

Atitinka W3C rekomendacijas ir standartus

PrimeWebsite sistemos XHTML ir CSS kodas atitinka W3C rekomendacijas ir standartus. Tai padidina tinklalapio pasiekiamumą skirtingoms interneto naršyklėms, neįgaliesiems skirtai programinei įrangai bei paieškos sistemų robotams.

Pritaikyta paieškos sistemoms

PrimeWebsite naudojamos puslapių nuorodos gali būti sudarytos iš prasmę turinčių žodžių. Tai turi teigiamos įtakos nuorodų pozicijai paieškos sistemose tais atvejais, kai nuorodose yra tokių pačių arba panašių reikšminių žodžių, kuriuos naudoja paieškos sistemų lankytojai. Pvz., nuoroda http://www.pavyzdys.lt/puslapiai/paslaugos yra labiau pritaikyta paieškos sistemoms negu nuoroda http://www.pavyzdys.lt/page.php?id=123.